Fedezd fel a benned rejlő tudóst!

Csatlakozz a STEM Kiválósági Programhoz és alakítsd a jövőt!

Szeretnél többet megtudni a világ működéséről? Érdekelnek a legújabb technológiák? Vagy egyszerűen csak szeretnél olyanokkal együtt lenni, akik hasonlóan gondolkodnak, mint te?

Akkor ez a program Neked szól!

A STEM Kiválósági Program egy egyedülálló lehetőség a 16-18 éves, tehetséges diákok számára, hogy kibontakoztassák tudományos és technológiai képességeiket. A programban olyan izgalmas tevékenységek várnak Rád, mint:

• Minecraft mod programozás: Hozd létre saját virtuális világodat!
  • Elektronikai laborok: Kísérletezz és építsd meg saját elektronikai eszközeidet!
  • VR alkalmazások fejlesztése: Lépj be a virtuális valóság világába!
  • Előadások és szemináriumok: Ismerd meg a legújabb technológiákat és fejlesztéseket!
  • Önismereti foglalkozások: Fedezd fel saját erősségeidet és fejleszd személyiségedet!

Miért érdemes csatlakoznod?

• Szakmai fejlődés: A program során olyan készségeket sajátíthatsz el, amelyekre a jövő munkaerőpiacán nagy szükség lesz.
  • Személyiségfejlesztés: Az önismereti foglalkozásoknak köszönhetően jobban megismerheted önmagad és fejlesztheted kommunikációs és együttműködési képességeidet.
  • Hálózatépítés: Találkozhatsz más tehetséges diákokkal és szakemberekkel, akikkel közös érdeklődési körök kötnek össze.
  • Önbizalom növelés: A program során számos sikert fogsz elérni, amelyek növelik önbizalmad és motiváltságod.

Ne hagyd ki ezt a lehetőséget!

Jelentkezési határidő: 2024. október 1.