Nyári Gyerekegyetem

136 136 people viewed this event.

A táborban résztvevő tanulók megismerkedhetnek a többfunkciós védelmi rendszer tervezésével és megvalósításával, amely kombinálja a történelmi védelmi architektúra elemeit és a modern biztonságtechnikai megoldásokat. Ebben a kontextusban a várfalak nem csupán fizikai akadályokat jelentenek majd, hanem részei lesznek egy átfogó védelmi stratégiának, amely magában foglalja a videómegfigyelő rendszereket, a beléptető rendszereket és a behatolásjelző rendszereket is.

A táborozók a továbbfejlesztett Minecraft, virtuális környezetében mélyíthetik el ismereteiket több, főként műszaki (szerkezettan, épületgépészet, elektronika) és természettudományos (fizika, matematika) tárgykörben.

Célunk, hogy a jelentkező tanulók akadémikus készségei (problémamegoldás, biztonságtudatosság, rendszerszemlélet), és finom készségei (kreativitás, önbizalom, koncentráció) fejlődjenek, aktivizálódjanak, valamint betekintés nyerjenek az Óbudai Egyetem életébe, mindennapjaiba.

Jelentkezés

To register for this event please visit the following URL: https://stem.uni-obuda.hu/jelentkezesi-lap-hadbiztonsag →

Date And Time

2024-07-15 @ 08:30 to