Milyen digitális eszközöket használnak a finnországi iskolákban?

556 556 people viewed this event.

STEAM tanulás! Mérnöki szemlélet, jelenség-központúság és kreativitás a finn iskolákban Dr. Fenyvesi Kristóf Finn Oktatáskutató Intézet – University of Jyväskylä – ÉlményMűhely

Szeretettel meghívjuk Önöket egy inspiráló előadásra és műhelyre! Fenyvesi Kristóf, a Finn Oktatáskutató Intézet kutatója és az Experience Workshop / ÉlményMűhely alapítója bemutatja, hogyan alkalmazzák a mérnöki szemléletet, a jelenség-központúságot és a kreativitást a finn iskolákban. Ez egy jó lehetőség arra, hogy a gyakorlatban is megismerjék a finn oktatási rendszer néhány arra vonatkozó sajátosságát, hogyan lehet a diákokat aktív résztvevőkké tenni a tanulási folyamatban. Az előadás és műhely keretében találkozhatnak és tapasztalatokat cserélhetnek más tanárokkal, oktatási szakemberekkel is.

To register for this event please visit the following URL: https://stem.uni-obuda.hu/programok/steam-excellence-masterclass/jelentkezes/ →

Date And Time

2023-04-12 @ 14:00